O firmie

Jesteśmy firmą wielopokoleniową posiadamy spore doświadczenie w realizacji zleceń związanych z branżą motoryzacyjną. Oferujemy naszym klientom szeroki zakres usług nie tylko mechanicznych, posiadamy w naszym zakresie usług np. doradztwo przy zakupie swojego wymarzonego auta nie tylko używanego, pomagamy również przy sprawdzeniu samochodów nowych ,które jak z doświadczenia wiemy nie są zawsze bezkolizyjne.

Motoryzacja to nasza pasją, która w połączeniu z doświadczeniem jakie posiadamy tworzy dla Państwa idealny produkt jakim jest opieka nad Państwa pojazdami. Jesteśmy w stanie zaoferować naprawy pojazdów osobowych oraz  dostawczych wykonujemy również przeglądy i wymiany ogumienia w motocyklach.

Zajmujemy się nawet teoretycznie skomplikowanymi, specjalistycznymi,  trudnymi naprawami, które wykonujemy w krótkim czasie, ale z wielką starannością, którą od lat pracujemy na naszą markę.

W skład usług oferowanych przez nasz warsztat wchodzą również prace obejmujące fachową diagnostykę, dzięki której możliwe jest niezwykle szybkie, sprawne i skuteczne wykrycie nawet bardzo małych przyczyn usterek oraz ich likwidacja.

W naszym warsztacie wykonujemy naprawy, które w większości zostały opisane w zakładkach na stornie głównej.

Codziennie rozwijamy się dla Państwa wygody i zadowolenia !!!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!!!